Autoservis Infolinka

0907 580 515

Autofólie Infolinka

0915 461 324

ATE brzdové centrum


ATE brzdové centrum ponúka najkvalitnejšie brzdové technológie od nemeckej firmy Continental Teves. Sú jedným z najväčších dodávateľov tohto sortimentu pre automobilový priemysel. Väčšina automobilových výrobcov montuje ATE brzdové systémy už v prvovýrobe, nakoľko všetky výrobky sú testované a garantujú vysokú kvalitu a bezpečnosť.

ATE

Pre majiteľov všetkých značiek vozidiel ponúkame pod názvom ATE brzdové centrum vysokú úroveň poistenú používaním špeciálneho náradia.

Náš servis splnil stanovené personálne, priestorové aj prevádzkové kritéria a preto môžeme aj my vystupovať pod označením ATE brzdové centrum. Sme schopní pri opravách brzdových systémov garantovať vysokú kvalitu práce a používaných náhradných dielov.

Ako ATE brzdové centrum zlepšuje svoje servisné možnosti a posilňuje svoju dobrú povesť, tak sa naša spoločnosť označená týmto logom odlišuje od konkurencie a bežných servisov.

Iba skutočne originálny diel je zárukou kvality, ktorú zákazník očakáva. V prípade kvalitných brzdových dielov značky ATE Vám u nás takúto záruku vieme poskytnúť.